^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Умови користування ресурсами:

 • Всі ресурси та послуги Ви використовуєте не з комерційною метою;
 • Використовуючи повнотекстові бази даних, Ви не застосовуєте спеціальних програм для скачування та послідовних скачувань архіву (цілого журналу, або окремих його випусків).

Доступ до ресурсу з усіх АРМ університету та бібліотеки, підключених до Інтернет за адресою http://search.ebscohost.com

Універсальна повнотекстова електронна база видавництва періодики компанії EBSCO Publishing.
Компанія EBSCO є одним з найбільших у світі постачальників журналів в електронному і друкованому форматі, вартістю в 3,2 млн. доларів США (в паперовому еквіваленті).
Бази даних EBSCO містять понад 6 тис. електронних версій відомих журналів, газет, бюлетенів новин, близько 1300 брошур, енциклопедій, довідників і реферативних збірників, більшість з яких повнотекстові. Бази постійно поповнюються новими періодичними виданнями та збільшуються їх хронологічні рамки.
EBSCO надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих спеціалізованих матеріалів соціально-гуманітарної, економічної, медичної, технічної та ін. тематики за 60 пошуковими ознаками.

Перелік баз даних компанії
EBSCO Publishing Co

 • Academic Search Premier (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Ця база даних охоплює матеріали різної тематики, містить повні тексти публікацій майже з 4500 журналів, в тому числі повні тексти публікацій з понад 3600 рецензованих наукових журналів. Файли, що дублюються в форматі PDF і охоплюють період з 1975 року до сьогодення, є доступними для більш як ста журналів. При цьому можливість пошуку за зазначеними посиланнями представлено для більш ніж 1000 найменувань. Ця база даних щоденно оновлюється на EBSCOhost.
 • Business Source Premier (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Business Source Premier – це база даних з досліджень в області бізнесу, що містить повні тексти понад 2300 журналів і повні тексти статей з більш ніж 1100 рецензованих наукових видань. Business Source Premier – одна з найбільш повних баз даних, що містить повний текст публікацій, які охоплюють майже всі предметні області, пов’язані з бізнесом, включаючи маркетинг, менеджмент, системи управлінської інформації, керівництво з організації проектів, бухгалтерію, фінанси і економіку. Ця база даних щоденно оновлюється на EBSCOhost.
 • ERIC (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Інформаційний освітній центр ERIC, містить понад 2200 дайджестів, а також посилання на додаткову інформацію, реферати з більш ніж 1000 освітніх і пов’язаних з освітою журналів.
 • Health Source - Consumer Edition (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Ця база даних є найбільш повним зібранням даних з охорони здоров’я, що доступні для бібліотек в усьому світі, і містить різноманітні області охорони здоров’я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров’я. В базі даних Health Source: Consumer Edition представлено понад 130 повнотекстових журналів, присвячених охороні здоров’я. База даних оновлюється щотижнево.
 • Health Source: Nursing/Academic Edition (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Ця база даних містить близько 550 повнотекстових академічних журналів з різних областей медицини. В Health Source: Nursing/Academic Edition також містяться реферати і покажчики приблизно на 850 журналів. Ця база даних оновлюється двічі на тиждень.
 • Library, Information Science & Technology Abstracts (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Library, Information Science & Technology Abstract (LISTA) містить понад 600 періодичних видань, а також книги, науково-дослідні звіти. Серед тем – бібліотечна справа, категорізація, каталогізація, бібліометрія, онлайновий пошук інформації, керування інформацією і багато іншого. Матеріали цієї бази охоплюють період з середини 1960-х рр. до сьогодення.
 • MasterFILE Premier (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Ця багатогалузева база даних створена спеціально для публічних бібліотек. Містить повні тексти понад 1730 публікацій загального спрямування за період з 1975 р. до сьогодення. Охоплює майже всі предметні області загального спрямування. MasterFILE Premier містить також повні тексти близько 500 довідників, 84774 біографій, 100554 документів-першоджерел і колекцію зображень, яка налічує 235186 світлин, мап і прапорів. Ця база даних щоденно оновлюється на EBSCOhost.
 • MEDLINE (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  MEDLINE містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, доклінічних науках і багато іншого. В базі даних MEDLINE, створеній бібліотекою National Library of Medicine, для пошуку описів в понад 4800 біомедичних журналах використовується MeSH-індексування (Medical Subject Headings – Заголовки медичних тем) з допомогою дерева, деревовидна ієрархія, пошук по підзаголовкам і розвузлування.
 • Newspaper Source (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  База даних Newspaper Source містить повні тексти статей з 25 американських і міжнародних газет, повні версії стенограм теле- і радіопередач, а також вибрані статті з понад 260 регіональних американських газет. База даних щоденно оновлюється на EBSCOhost.
 • Regional Business News (Доступ з локальної мережі Сумського державного університету)
  Ця база даних містить повнотекстові матеріали регіональних публікацій з бізнесу. Regional Business News містить 75 наукових журналів, газет і стрічок новин з усіх столичних і периферійних регіонів на території США. Ця база даних оновлюється щоденно.