^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

Доступ здійснюється в мультимедійній бібліотеці КНТЕУ (к.Б-309а)

 

Платформа видавництва EBSCOPublishing  - Містить журнали з природних, суспільствознавчих та гуманітарних дисциплін, джерела з економіки, фінансів, управління, маркетингу, бухобліку. Більше 7 тис. назв журналів, більше 3, 5 тис. рецензованих журналів, більше 2 тис. брошур, 100 повнотекстових економічних монографій від престижних академічних видавництв світу.

 

Платформа  EBSCO представлена наступними базами:

 

Academic Search Premier

Ця мультидисциплінарна база даних містить повні тексти більш ніж 4600 журналів, з яких близько 3900 найменувань є попередньо рецензованих. Передбачені дублюючі файли більш ніж для 100 журналів у форматі PDF за період з 1975 року по теперішній час. Також забезпечується можливість пошуку серед більш ніж 1000 найменувань джерел цитування.

 

AHFS Consumer Medication Information

AHFS Consumer Medication Information - визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров'я (AHFS) ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією про лікарські засоби, викладених зрозумілою для споживачів мовою. Ресурс увійшов в десятку лауреатів національного конкурсу серед видань з освіти споживачів, проведеного Міністерством охорони здоров'я і соціальних служб США. Зміст оновлюється щомісяця.

 

Business Source Premier

Business Source Premier - найпопулярніша база даних з досліджень в області бізнесу, яка містить повні тексти більш як 2 300 журналів і повні тексти статей із понад 1 100 рецензованих видань. Business Source Premier перевершує інші бази даних по повноті представлених текстів, що відносяться до всіх дисциплін бізнесу, в тому числі до маркетингу, менеджменту, інформаційних систем для менеджменту (MIS), управління виробництвом і експлуатацією (POM), бухгалтерії, фінансів та економіки. Ця база даних щодня оновлюється на сервері EBSCOhost.

 

ERIC

База даних ERIC (Education Resource Information Center), що забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, містить більше 1,3 млн записів та інформацію з журналів, включену в бази даних Current Index of Journals in Education та Resources in Education Index.

 

 

European Views of the Americas: 1 493 to 1750

Ця нова бібліографічна база даних, яка містить об'ємний покажчик, призначена для бібліотек, науковців та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов'язаними з Америкою. База даних European Americana, що представляє хронологічний опис робіт, виданих в Європі в 1493-1750 роках і які були присвячені Америці, є авторитетним джерелом біографічної інформації, популярним серед вчених усього світу. База даних містить понад 32 000 записів і пропонує доступ до великої інформації про Америку, виданої в Європі до 1750 року. Бібліотека зібрана EBSCO Publishing спільно з бібліотекою Джона Картера Brown Library.

 

GreenFILE

База даних GreenFILE пропонує детальну інформацію, яка покриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт  про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювання джерел енергії, переробку відходів та багато іншого. База даних надає предметний покажчик і реферати для приблизно 38 4000 записів, а також повні тексти у відкритому доступі для більш ніж 4700 записів.

 

Health Source - Consumer Edition

Ця база даних представляє найбільш повну збірку даних з охорони здоров'я, доступних для бібліотек у всьому світі, і включає різні галузі охорони здоров'я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я. У базі даних Health Source: Consumer Edition представлено близько 80 повнотекстових журналів, присвячених охороні здоров'я.

 

 

 

Health Source: Nursing / Academic Edition

Ця база даних надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін. Health Source: Nursing / Academic Edition також представляє ресурс AHFS Consumer Medication Information, в який включені 1300 інструкцій із застосування пацієнтами непатентованих лікарських засобів (понад 4700 торгових марок препаратів-дженериків).

 

Library, Information Science & Technology Abstracts

База даних Library, Information Science & Technology Abstracts (LISTA) включає покажчик більш ніж 560 основних журналів, приблизно 50 пріоритетних журналів і близько 125 обраних журналів, а також книги, звіти про дослідження і праці конференцій. Зміст охоплює такі області як бібліотечна справа, класифікація, каталогізація, бібліометрія, онлайновий доступ до інформації, інформаційний менеджмент і багато інших питань. База містить інформацію, що відноситься до середини 1960-х.

 

MasterFILE Premier

Ця багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості за період з 1975 року по теперішній час. Охоплюючи практично всі предметні області загальної спрямованості, MasterFILE Premier містить також повні тексти близько 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує 592 000 фотографій, карт і прапорів. База щодня оновлюється на сервері EBSCOhost.

 

MEDLINE

База даних MEDLINE містить інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров'я, доклінічних досліджень та безліч інших питань. База MEDLINE була створена Національної медичної бібліотекою і використовує індексацію MeSH (Medical Subject Headings) з можливістю пошуку в деревовиднійта древовидно-ієрархічній структурі з використанням пошуку по підзаголовкам і "вибухового" вилучення з архіву об'ємом 5 400 біомедичних журналів.

 

 

 

 

Newspaper Source

У базі даних Newspaper Source представлені повні тексти ( "від корки до корки") більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є  повнотекстові стенограми теле- і радіоновин.

 

Regional Business News

Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань з бізнесу усіх великих міст і сільських районів США.

 

Teacher Reference Center

База даних Teacher Reference Center містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.

 

    Електронна бібліотека «Grebennikon» видавничий Дім  «Гребенников»

       Електронна бібліотека Grebennikon містить статті, опубліковані в спеціалізованих журналах Видавничого дому «Гребенников».

На сьогоднішній день в електронній бібліотеці представлено понад 30 періодичних видань.

Електронна бібліотека Grebennikon має зручний рубрикатор по 250 темам, докладні інструкції до статей, має можливість пошуку статей за автором, назвою і ключовими словами.

У розділі «Маркетинг» представлені абсолютно всі аспекти маркетингу, в тому числі реклама та теорія реклами, брендинг, інтернет-маркетинг, дослідження споживачів, маркетингові стратегії, комунікаційна політика, директ-маркетинг, маркетинг послуг, подієвий маркетинг, управління продажами і т. Д .

Розділ «Менеджмент» в першу чергу зацікавить керівників і топ-менеджерів організацій. По даній тематиці електронна бібліотека пропонує статті, присвячені питанням управління проектами, структурного і стратегічного менеджменту, кадрового менеджменту, логістики. У переліку є перекладні роботи іноземних фахівців.

Розділ «Фінанси» - це перелік статей зі спеціалізованих журналів: «Управління корпоративними фінансами», «Управління фінансовими ризиками», «Управлінський облік і фінанси». В даному розділі бібліотеки розкриваються теми фінансового аналізу, бюджетування, планування інвестицій, ризик-менеджменту, податкового планування, бухгалтерського та управлінського обліку.

Розділ «Персонал» охоплює величезну область кадрового менеджменту: мотивація, оплата праці, нематеріальна мотивація, навчання і тренінг, лояльність персоналу і т. Д. Значна кількість досліджень присвячено психологічним аспектам управління кадрами.       

 

Огляд засобів масової інформації (http://polpred.com) - архів важливих публікацій формуeтся вручну. База даних з рубрикатором: 53 галузi/600 джерел/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв’ю 9000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентст віділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

 

 

 

Відкриті архіви України (http://oai.org.ua) - база де працює перший український  ґарвестер, який індексує метадані з різних архівів і забезпечує глобальний пошук. Наукова література у відкритому доступі – це безкоштовні он-лайнові примірники рецензованих журнальних статей, виступів на конференціях, технічних звітів,  дослідницьких, навчальних матеріалів, презентацій, лекцій, зображень, мультимедіа тощо.

 

 

 

ЕБС Видавництва "Лань" - ресурс, що надає online доступ до наукових журналів і повнотекстових колекцій книг різних видавництв. Працювати з ресурсом можна з мережі вузу без попередньої реєстрації або з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі "Інтернет", попередньо зареєструвавши свій особистий кабінет, перебуваючи всередині мережі вузу.