^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Зав. відділом -

Оришич Вікторія Миколаївна

Тел.:

531-48-20
11-29

Відділ довідково-бібліографічного обслуговування – структурний підрозділ бібліотеки. Забезпечує організацію та ведення довідково-пошукового апарату бібліотеки, що включає в себе довідковий фонд та ведення електронного каталогу в автоматизованій системі “УФД/Бібліотека”.

Відділ довідково-бібліографічного обслуговування займається індексуванням наукових праць викладачів та студентів за таблицями Універсальної десяткової класифікації (УДК) та Бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК).

Головне завдання відділу – оперативно і в повному обсязі допомогти користувачам отримати необхідну інформацію. Важлива функція відділу – поповнення бази даних періодичних видань та наукових праць викладачів університету. Здійснюється аналітичний опис збірників наукових праць, газетно-журнальні документи з усіх галузей знань. Відділ організовує постійно діючі тематичні виставки документів, які експонуються на наукових конференціях університету та міжнародних виставках “Освіта”

В підпорядкуванні відділу знаходяться “Зал електронних каталогів” та “Читальний зал нових надходжень літератури”. 

Для студентів перших курсів проводяться заняття з основ бібліотечно-бібліографічних знань. Заняття проходять у вигляді лекцій, практичної роботи та екскурсій по бібліотеці. Головна увага приділяється вмінню користуватися пошуковою системою бібліотеки, яка дає повну уяву про фонд бібліотеки, дозволяє читачам з найменшими витратами часу підібрати документи з питань, що їх цікавлять, і визначити в якому підрозділі бібліотеки можна одержати потрібний документ.

Режим роботи:

Понеділок – п’ятниця

9.00 - 17.00