foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Шановні науковці!
 
  Робота з базами даних Web of Science і SCOPUS-  це:
 
• пошук інновацій для особистого зростання;
• розвиток тематики наукових досліджень представників наукових шкіл, докторантів, аспірантів, магістрів.
 
WEB OF SCIENCE (WoS) є найбільшою реферативной базою даних і пропонує дослідникам, адміністраторам, викладачам і студентам швидкий доступ до якісної міждисциплінарної релевантної інформації. Вона охоплює понад 50 мільйонів записів з 12 500 найбільш впливових журналах світу, включаючи журнали у відкритому доступі, 120 000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.
 
 
SCOPUS  — бібліографічна та реферативна база даних, наукометрична платформа видавничої корпорації Elsevier та інструмент для відстеження цитованості  статей, опублікованих у наукових виданнях. Забезпечує доступ в режимі он-лайн до 21 тис. журналів, 100 тис. книжок,  6,8 млн доповідей конференцій, 29 млн записів з посиланнями з 1996 р і 21 млн – з 1996 р до 1823 р. Класифікаційна система SCOPUS включає 24 тематичні розділи, одним із яких є  "соціогуманітарні науки", що включає: мистецтвознавчі та гуманітарні науки; бізнес, менеджмент та бухгалтерський облік; теорії прийняття рішень; економіку, економетрику та фінанси; психологію; соціальні науки.
 
 
 
   Звертайтесь до залу Bibliometrics.
 
 

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет