foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

У 2022 році українським вченим було надано безкоштовний доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури у рамках проекту Research4Life.

Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші.

Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari(дослідження в галузі біології та медицини);
AGORA(дослідження в галузі сільського господарства);
OARE(дослідження навколишнього середовища);
ARDI(доступ до науково-технічної інформації);
GOALI(дослідження в галузі права та соціальних наук).


Для того, щоб скористатися ресурсами платформи Research4Life, дослідник має виконати наступні кроки:

Крок 1. Звернутися до бібліотеки (сервіс ASC Library, зал Bibliometrics) до відповідальної особи – Гаргат Алли Яківни, що надає консультації з питань налаштування доступу до електронних ресурсів платформи Research4Life або надіслати листа на електронну пошту бібліотеки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з проханням надіслати логін та пароль для входу на платформу Research4Life електронною поштою.


Крок 2. Від відповідальної особи (зазначена вище) отримати дані для входу на платформу (логін та пароль), а також ознайомитися з ліцензійними умовами, що передбачають, зокрема, заборону на оприлюднення даних для входу або їх передачу особам, які не є працівниками установи.


Крок 3. Розпочати сеанс роботи з Research4Life, виконавши такі дії:
- перейти до уніфікованого загального порталу Research4Life (https://portal.research4life.org/) або у розділі «Колекції» («Collections») порталу обрати один із профільних порталів Hinari/AGORA/ARDI/GOALI/OARE;
- натиснути на іконку (ВХІД) у верхньому правому куті екрана;
- на сторінці Research4Life Secure Login ввести отриманий логін (крок 2) в поле "Ім’я користувача/ USER NAME" та пароль (крок 2) в поле "Пароль", і натиснути кнопку «Увійти/ LOGIN».


Доступ до електронних ресурсів Research4Life можливий як з комп’ютерів університету так і віддалено.

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет