foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Завідувач залом  - Циганчук Оксана Петрівна

тел. 11-34

 

Зал іноземної літератури - підрозділ бібліотеки, що пропонує користувачам навчальну та наукову літературу з питань економіки, фінансів, права та іншіх галузей  англійською, німецькою, французькою мовами, а також журнали та наукові праці професорсько-викладацького складу університету англійською мовою. У залі представлена і довідкова література: тематичні словники, енциклопедії, довідники.

Фонд залу налічує понад 4000 примірників документів, де крім англійських, німецьких, французьких видань представлені: італійська, грецька, польська, японська, китайська мови іноземних видань на паперових носіях.

Значна частина фонду залу це художня літературу іноземними мовами.

Велика увага приділяється вивченню іноземних мов та популяризації зарубіжних видань. Представлені тематичні виставки іноземних видань з метою залучення студентів до вивчення іноземних мов та удосконалення володіння мовами шляхом читання.

Зал іноземної літератури здійснює обслуговування як абонемент, з можливістю записати літературу на електронний формуляр користувача або як читальний зал, де можна попрацювати з документами. Організовано вільний доступ для зручності ознайомлення з літературою. Фонд розставлено за мовами видань, що надає можливість користувачеві самостійно зробити підбір літератури за тематикою, яка найбільше цікавить. 

27102

 

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет