foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

      Коворкінг SUTE HUB відкриває свої двері для всіх, кому потрібно комфортне та затишне робоче місце для продуктивної праці, навчання, зустрічей, пошуку нових ідей, проведення переговорів, презентацій, круглих столів та майстер-класів. Коворкінг-центр – це майданчик для спілкування та реалізації власних творчих проектів.

    Коворкінг SUTE HUB  має 3 робочі зони, зал відпочинку, конференц-зал та зону для переговорів. Локація для зустрічей дозволяє проводити презентації, лекції та майстер-класи для 70 учасників. Вона облаштована проектором, аудіосистемою та фліпчартом. Еко-зона призначена для відпочинку, читання книжок, роботи з планшетами та ноутбуками, обладнана ергономічними стільцями, м’якими пуфами. Для дозвілля та відпочинку є шахівниці з великими садовими шахами та шашками, настільний футбол. У сучасному динамічному світі, наповненому високими технологіями, необхідно знаходити час для відпочинку.

O O01060O O01066l

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет