foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Віртуальна реальність – штучно створений світ, в який користувач занурюється за допомогою спеціальних гаджетів. Крім VR-окулярів для цього можна використовувати шолом, спеціальні екрани та пристрії. Віртуальна реальність не просто демонструє користувачеві якусь сцену, а дозволяє бути її частиною. Можна побачити речі по-новому, відчути себе іншою людиною (і не лише) або покращеною версією самого себе.Одягаючи VR окуляри, ви потрапляєте в вигадану або відтворену реальність. Наприклад, можна опинитись на Марсі або пройтися вулицями Нью-Йорка, дивитися на всі боки, повертатися на 360 градусів, при цьому перебуваючи в університеті.Спочатку VR і справді сприймали тільки як іграшку та розвагу. Сьогодні ж віртуальну реальність активно використовують: забудовники, логістичні компанії - для візуалізації процесів, великі корпорації - для підвищення кваліфікації персоналу, а також освітяни – для навчання школярів та студентів.

В SMART-бібліотеці до послуг користувачів надаються мобільні окуляри VR Oculus GO в комплекті  з контролерами, шолом VR HTC Vive, що підключається до потужного комп'ютера за допомогою дроту або за допомогою бездротового адаптера та шолом HTC Focus-3.

VR-можливості дуже широкі. Абітурієнти можуть ознайомитися із своїми майбутніми університетами та прогулятися їхніми територіями, навіть не виходячи з дому, а студентам використання технологій віртуальної реальності допоможе пристосовуватись до процесів, моделей і теорій, які постійно ускладнюються, та оперувати великою кількістю інформації й новими способами її подання.

2

 

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет