foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SMART-бібліотека - це відкритий простір, зонований для читання, проведення конференцій, лекцій, майстер-класів, презентацій з використанням SMART-wall та плазмової панелі.

Для індивідуальної роботи облаштовані робочі місця з сучасними стаціонарними комп’ютерами, а також ергономічне комп’ютерне крісло з підставкою для ноутбука або планшета.

Зона віртуальної реальності представлена шоломом віртуальної реальності HTC Vive та окулярами віртуальної реальності Oculus Go. Віртуальна реальність не просто демонструє користувачеві якусь сцену, а дозволяє бути її частиною, зануритись у вигаданий або відтворений світ.

Для інтелектуального відпочинку та дозвілля відкрито зону настільних ігор - студентам надається можливість веселого і  корисного проведення дозвілля, спілкування з друзями.  Тематика ігор різноманітна, популярна «Монополія», ігри-легенди «Манчкін», «Dixit», «Еліас», «Каркассон», гра «Дата. Фрагменти історії», («таймлайн» про Україну),  «7 Чудес» тощо.

SMART-бібліотека пропонує різні напрямки діяльності для проведення навчання та має усі технічні можливості для креативного проведення часу молоді.

DSC 8211 SMART2023

4

IMG 7525

 

 

Copyrigcht © 2024   © Державний торговельно-економічний університет / Київський національний торговельно-економічний університет